Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Впродовж двох місяців Львівським відділенням Національної школи суддів проводяться навчання для працівників судів західних регіонів за напрямками комунікації, етики і психології.
Працівники Ужгородського міськрайонного суду також виявили бажання набути нові та покращити наявні знання.
Шляхи підвищення авторитету судової влади, відкритість українського правосуддя, кризові ситуації в роботі суду та формування навичок з їх подолання – знання, отримані працівниками в межах навчального семінару «Зв’язки з громадськістю в судах».
Разом з тим, працівники апаратів судів розглянули основні аспекти етичної поведінки державного службовця та, під час виконання ситуативних завдань, визначили індивідуальний рівень стресостійкості.
«Ввічливе й шанобливе ставлення до відвідувачів суду, передусім в умовах конфліктних ситуацій, є необхідним критерієм оцінювання державного службовця, з точки зору належного виконання ним, покладених обов’язки» - ділиться враженнями секретар суду, слухач тренінгу «Особиста, професійна та організаційна етика працівників апаратів судів» Маріанна Смолянська.
Окрім цього, слухачі курсів дізналися про особливості етикету у спілкуванні з відвідувачами суду, що мають інвалідність й навчалися долати типові психологічні бар’єри, що виникають у кризових ситуаціях.
Загалом, працівники судів вміло застосовуватимуть отримані теоретичні знання та набуті практичні навички в професійній діяльності.
Також, слухачі навчальних семінарів висловлюють вдячність директору Львівського регіонального відділення Національної школи суддів Оксані Польні, фахівцям у сфері комунікації Ользі Давид та Наталії Шайді, психотерапевту Ользі Ураловій, члену Ради суддів України Олександру Сасевичу й суддям Тамазу Деметрадзе, Володимиру Павліву, Ганні Шендріковій та іншим.
Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду