Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Фінансовий менеджмент у судовій системі: українська практика і європейські стандарти

25 березня 2011, 15:57
 «Фінансовий менеджмент у судовій системі:
українська практика і європейські стандарти»
 
23-24 березня 2011 року за підтримки Європейської Комісії у рамках TAIEXу м. Києві відбувся семінар на тему «Фінансовий менеджмент у судовій системі: українська практика і європейські стандарти».
Під час семінару було обговорено проблемні питання фінансування судової системи України та європейські стандарти фінансування судових систем.
 Участь у семінарі взяли Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, член Ради суддів України, суддя Верховного Суду України Галина Канигіна, Генеральний секретар, міністерство Юстиції Естонії Маркус Сарапу,міжнародний експерт KPIInternationalManagementConsultantsДоктор Аксель Кьотц, начальник департаменту комісії з Фінансового Нагляду Польщі Пьотр Стажкевич, керівник апарату Римського окружного суду з нагляду за виконанням покарань Даріо Квінтаваллета працівники фінансових служб судів та територіальних управлінь ДСА України.
 
            Довідка: TAIEX (Technical Assistance Information Exchange) – це інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire.
Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією (TAIEX) був заснований Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань розширення у 1996 році як програма, що покликана допомагати країнам-кандидатам у стислі терміни розв’язати питання запровадження законодавства ЄС (acquis communautaire). Завдання ТАІЕХ полягає в спрощеному механізмі передачі та обміні передовим досвідом між країнами-бенефіціарами й країнами – членами Європейського союзу.
Визначальними рисами інструменту TAIEX є сфокусованість на розв’язанні конкретних проблем розвитку та інтеграції, що вимагає від адміністрацій країн-бенефіціарів ініціативного підходу, самостійного визначення своїх потреб, підготовки і подання заявок, та мобільність (від подання заявки on-line до надання допомоги проходить від двох до трьох місяців), що дає змогу використовувати його для вирішення термінових нагальних питань.
Використання зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX в Україні здійснюється відповідно до Порядку підготовки та виконання плану залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках TAIEX, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. № 316