Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Завершено діяльність Проекту «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби»

10 грудня 2010, 14:35

 

10 грудня 2010 року відбулася остання робоча зустріч в рамках Проекту ЄС «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби».

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк обговорив із Керівником Проекту «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби» Еді Фракассіні та експертом цього Проекту Акселем Кьотцом остаточні підсумки Проекту.

Зокрема,  Аксель Кьотц презентував останні напрацювання Проекту та зроблені висновки щодо діяльності керівників та працівників апаратів судів, збору судової статистики та дослідження навантажень на суддів для  врахування у запровадженні нової системи документообігу в судах.

Керівник Проекту Еді Фракассіні передала Голові Державної судової адміністрації України Руслану Кирилюку узагальнені матеріали та рекомендації, зроблені протягом двох років діяльності Проекту.

Руслан Кирилюк, відзначивши низку успіхів Проекту, наголосив на необхідності продовження розпочатої практики дистанційного навчання та подальшому використанні виданих Проектом підручників та посібників.

 

Довідка:

Проект розпочав діяльність у липні 2008 року та триватиме до грудня 2010 року. Виконавцем проекту є Консорціум на чолі із WYG international. Бенефіціарами проекту є Верховний суд України та Міністерство юстиції України. Реципієнтами – Державна судова адміністрація України, Академія суддів України та Державна виконавча служба України.

Проект мав на меті сприяти вдосконаленню діяльності органів судівництва. Зокрема, проект спрямований на вдосконалення діяльності голів судів в сфері управління судами та персоналом, підвищення прозорості функціонування судової системи, удосконалення діяльності судів шляхом зменшення навантаження, забезпечення проведення навчальних тренінгів для голів та працівників апаратів судів, удосконалення системи підвищення кваліфікації суддівських кадрів.

В рамках проекту також проведено навчання цільових груп, розроблено та виготовлено інструкції з питань управління судами та виконання судових рішень, зміцнення відповідних навчальних закладів, подано пропозиції удосконалення законодавчої бази у сфері судівництва,.

Для проведення навчання було обрано чотири регіони України, де відбулися пілотні проекти, зокрема, це Київська, Харківська, Львівська та Одеська області.