Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбувся семінар Кадрова політика в суді. Робота з персоналом суду

05 березня 2010, 11:28

 

Відбувся семінар «Кадрова політика в суді.
Робота з персоналом суду»

 

 

 

17 - 18 лютого 2010 року у м. Вінниця відбувся семінар «Кадрова політика в суді. Робота з персоналом суду».

 

Семінар проведено для керівників апарату та кадрових служб загальних судів Вінницької області в рамках Проекту USAID «Україна: верховенство права» спільно із Державною судовою адміністрацією України та Академією суддів України.

 

 Захід ініційовано Вінницьким окружним адміністративним судом та правлінням Української асоціації сприяння розвитку судового адміністрування (УАСА).

 

Семінар проведено з метою ширшого ознайомлення з передовим досвідом управління людськими ресурсами та подальшого сприяння розвитку нових практичних навичок у керівників апарату та кадрових служб для роботи з персоналом суду.
Суд – це складний годинниковий механізм, в якому всі деталі мають свої функції. Тому судове адміністрування відіграє одну з головних ролей в судовому процесі. Кожен спеціаліст апарату суду повинен чітко і швидко виконувати свої функції, оскільки від цього залежить якість і швидкість роботи всієї установи. Керівник апарату, в свою чергу, повинен вміти швидко і професійно реагувати на всі проблеми, що виникають під час роботи і не боятись застосовувати свої новаторські здібності, - відзначали учасники семінару, обговорюючи питання актуальності проведеного заходу.

 

 

Довідка:
«Україна: верховенство права» є проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Реалізація Проекту USAID «Україна: верховенство права» розпочалася в квітні 2006 року. Перший етап Проекту тривав 18 місяців, другий етап розпочався у жовтні 2007 року і триватиме до липня 2010 року. Проект спрямований на посилення верховенства права, а також підвищення рівня обізнаності суспільства про суть і про хід судово-правової реформи. Проект має дві основні мети: підвищення прозорості і підзвітності судової системи, а також ухвалення стратегії і здійснення реформи законодавства на основі верховенства права і боротьби з корупцією.
Для досягненнях своєї мети Проект тісно співпрацює з Секретаріатом Президента України, Міністерством юстиції України, Національною комісією із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Верховною радою України, Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України, Державною судовою адміністрацією України, Академією суддів України та ін.
Проектом означено виконання 5 завдань. Серед них — підвищення рівня правової обізнаності громадськості, а також рівня кваліфікації суддів і працівників судів і визначення проблем, негайне рішення яких сприятиме прозорості і підзвітності в судовій системі.